Skip to content
Szkoła Rodzenia
Indywidualny Kurs Szkoły Rodzenia

Indywidualny Kurs Szkoły Rodzenia

Polka na Amerykańskiej Porodówce

Polka na Amerykańskiej Porodówce

Kurs przed Cesarskim Cięciem

Kurs przed Cesarskim Cięciem

Na zajęciach Polskiej Szkoły Rodzenia

  • Dowiesz się o emocjach w czasie ciąży, o przebiegu porodu i roli osoby towarzyszącej, a także o pielęgnacji dziecka i karmieniu piersią.
  • Dowiesz się jak przygotować się do narodzin Maleństwa z uwzględnieniem zasad i praw panujących w amerykańskich szpitalach.
  • Będziesz mieć szansę uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania, możliwość uwierzenia w siebie poprzez poszerzenie wiedzy i nabycie umiejętności niezbędnych w czasie porodu, pobytu w szpitalu, a także przy poznawaniu potrzeb Twojego nowonarodzonego dzieciątka.
  • Powiemy Ci o technikach zmniejszających ból porodowy, będziemy Cię wspierać w budowaniu zaufania do samej siebie (zaufania w roli świeżo upieczonej mamy a także zaufania w roli świeżo upieczonego taty)
  • Będziesz mieć możliwość lepszego zrozumienia procesu porodu, oraz zwiększą szansę udziału mężczyzny – nowego taty – w okresie okołoporodowym.
  • Możesz rozpocząć proces umacniania Twojej wiary w rodzicielskie umiejętności, tak bardzo potrzebne po narodzeniu dziecka.

Spotkania w szkole rodzenia są wzbogacone pokazami konkretnych umiejętności przydatnych podczas porodu (pozycje porodowe, masaż itp.). W programie znajdują się także pokazy zdjęć oraz projekcje filmów. Można znaleźć również wiele przydatnych informacji dotyczących pielęgnacji dziecka, które są zobrazowane ćwiczeniami praktycznymi.

Zapraszamy na zajęcia Polskiej Szkoły Rodzenia!

Konsultacje Laktacyjne

Konsultacje Laktacyjne

Konsultacje Okołoporodowe

Konsultacje Okołoporodowe

Masaż Niemowlęcy

Masaż Niemowlęcy