Akademia Familijna Dakasta

Miejsce Przyjazne Rodzinie w USA

Warsztaty dla Rodziców

Warsztaty dla Rodziców

 • Zapraszamy na warsztaty, w grupie innych rodziców zainteresowanych tematyką wychowania dzieci. Warsztaty odbywają się we wcześniej określonym miejscu. Są okazją do zadawania pytań, wykonania ćwiczeń, poznania praktycznych umiejętności, a także analizy swojej relacji z dzieckiem. Każde spotkanie warsztatowe dotyczy konkretnego tematu i pomaga lepiej zrozumieć swoje rodzicielskie wątpliwości i zagłębić sie w tematykę proponowanego warsztatu. Każde spotkanie warsztatowe daje możliwość otwarcia się na inne spojrzenie na wychowanie, rodzicielstwo a także swoje dziecko. Dają możliwość przypatrzenia się swojej rodzicielskiej sile i wykorzystania jej do budowania lepszej relacji ze swoim dzieckiem.

Konsultacje dla Rodziców i Dzieci

Konsultacje dla Rodziców i Dzieci

 • Wychowywanie dzieci to wyzwanie, w którym oprócz satysfakcji towarzyszenia w rozwoju dziecka jest wiele chwil niepewności i niepokoju.

  Konsultacje dla rodziców i dzieci to  spotkania, których celem jest omówienie trudności w relacjach z dzieckiem, spojrzenie na nie z innej perspektywy, uzyskanie pomocy w bardziej efektywnej komunikacji z dzieckiem.

  Na konsultacje zapraszamy przede wszystkim rodziców. Dzieci uczestniczą w osobnych spotkaniach. 

  Zapraszamy!

   

Rzecznik Dziecka w Szkole

Rzecznik Dziecka w Szkole

 • Jeżeli niepokoisz się rozwojem Twojego dziecka (fizycznym, emocjonalnym, słownym itp.) i chcesz aby szkoła Twojego dziecka przyznała mu specjalne przywileje i prawa – możemy Ci pomóc w uzyskaniu indywidualnego planu nauczania (IEP)

  Uczniowi, któremu przydarzają sie trudności szkolne, przysługują określone prawa niezależnie czy chodzi do szkoły publicznej czy prywatnej (np. Katolickiej).

  Każdy rodzic w trosce o rozwój swojego dziecka powinien wiedzieć,
  czego może oczekiwać ze strony szkoły, aby rozwinąć pełen potencjał u dziecka z trudnościami szkolnymi.

  Jeżeli twoje dziecko nie radzi sobie w szkole, zapraszamy do nas na  konsultację. Ten krok może całkowicie odmienić los Twojego dziecka. Nie czekaj aż się zniechęci do nauki i do chodzenia do szkoły oraz nauczycieli.