Skip to content
Wyjazd z Warszatami 2022

RODZINNY WYJAZD Z WARSZTATAMI O EMOCJACH

Aktualny termin wyjazdu:
27-30 maja 2022r.

Wyobraź sobie czas, kiedy oprócz czasu spędzonego ze swoją rodziną na łonie natury, możesz poznać inne rodziny, które mają dzieci w podobnym wieku i  wyznają podobne wartości dotyczące wychowania dzieci. Oprócz tego miałabyś możliwość uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach dla rodziców o tematyce emocji dziecięcych. Po warsztatach mogłabyś skorzystać z konsultacji  na temat praktycznych aspektów zastosowania wiedzy w konkretnych sytuacjach. Również podczas innych momentów podczas wyjazdu – byłby czas na rozmowy o dziecięcych emocjach oraz rodzicielskich trudnościach. Jeśli podoba Ci się pomysł takiego wyjazdu – to przeczytaj szczegóły poniżej.

DLA KOGO?

Na wyjazd zapraszamy rodziny wraz z dziećmi.  Nie ma ograniczeń wiekowych dla dzieci. Zapraszamy każdą zainteresowaną rodzinę.  Zapraszamy rodziny, które chcą odpocząć z dala od codzienności i zająć się umacnianiem więzi rodzinnych oraz zastosować wiedzę o dziecięcych emocjach w praktyce.

KIEDY?

Wyjazd odbędzie się w Memorial Weekend – zaczynamy w piątek po południu, 27 maja 2022r. a kończymy w poniedziałek, 30 maja 2022r. Można swój pobyt dopasować do potrzeb swojej rodziny i uczestniczyć w wybranym przez siebie dniu (wtedy prosimy  o rezerwację indywidualną i kontakt z nami, aby się dowiedzieć, jakie będą aktualne możliwości). Preferujemy uczestnictwo w całości programu. Oferowane bezpłatne warsztaty odbędą się w wyznaczonych terminach (dwukrotnie) – w sobotę i w niedzielę (28 i 29 maja).

GDZIE?

Wyjazd Rodzinny odbędzie się niedaleko Filadelfii. W programie mamy wycieczkę, podczas której będziemy zwiedzać wybrane miejsca w Filadelfii. Zapraszamy również na spacery po okolicy oraz do wspólnego czasu spędzonego z własną rodziną i innymi uczestnikami wyjazdu. Zapraszamy do wspólnych zabaw i gier rodzinnych, w planach jest również wspólny mecz.

JAK?

Koszt wyjazdu – to podstawowe wyżywienie oraz opłata za miejsce, w którym odbędzie się biwak.  Zapewniamy bezpłatne warsztaty oraz wspólną wycieczkę do Filadelfii (dla chętnych), a także spacery po okolicy (dopasowane do młodszych i starszych). Każda rodzina może również zorganizować sobie czas wraz z wycieczkami we własnym zakresie. Posiłki będą gotowe o podanych porach – zapraszamy do wspólnego jedzenia przy wspólnym stole. Każda rodzina jest odpowiedzialna za swój sprzęt biwakowy (namioty, materace, śpiwory, krzesełka oraz wszystkie przedmioty osobiste przydatne na biwaku. Organizatorzy zapewniają wszystkie sprzęty potrzebne do przyrządzania posiłków oraz podstawowe wyżywienie.

Koszt całości wyjazdu wynosi $210 od rodziny. 

Biwak jest z założenia bezalkoholowy, zachęcamy do przywiezienia własnych ulubionych napojów bezprocentowych (dla siebie i swoich dzieci).

PROGRAM

Piątek,  27 maja 2022r.

7pm – Rodzinne ognisko (dla chętnych)

Sobota, 28 maja 2022r.

Przed południem – spacery lub inne aktywności dla rodzin

Po południu -Bezpłatne warsztaty dla rodziców

7pm – Rodzinne ognisko

Niedziela, 29 maja 2022r.

Przed południem – Wycieczka do Filadelfii dla chętnych

Po południu -Bezpłatne warsztaty dla rodziców

7pm – Rodzinne ognisko

Poniedziałek, 30 maja 2022r.

9am – wspólne śniadanie

Aktywności dla rodzin

Po 1pm – zakończenie wspólnego wyjazdu

KONTAKT i ZAPISY

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat wyjazdu – wyślij e-mail na adres: akademia@dakasta.com

Osoby zdecydowane na wyjazd – prosimy o wypełnienie formularza poniżej. 

Po wypełnieniu formularza i uiszczeniu opłaty za biwak – Twoja rodzina będzie wpisana na oficjalną listę uczestników.  Wypełnienie formularza bez opłaty – nie rezerwuje, ani nie gwarantuje miejsca na biwaku. Ilość uczestników jest ograniczona.