Skip to content
Randka Męża i Żony

RANDKA MĘŻA I ŻONY

Randki odbywają się w ustalonych terminach. Osoby zapisane na listę chętnych otrzymują powiadomienia o zbliżających się terminach Randki Małżeńskiej. 

Dlaczego RANDKA MĘŻA I ŻONY powinna być ważnym elementem wspólnego życia małżeńskiego?

Dlatego, żeby zadbać o swoją małżeńską miłość. Ta miłość nie będzie kwitła, jeśli nie włożymy w to swojego wysiłku. 

O związek trzeba dbać. Miłość nie troszczy się o siebie sama. Nie można liczyć na to, że Wasze uczucia będą stale na tym samym poziomie, jeżeli żyjecie tylko z dnia na dzień, zajęci codziennymi obowiązkami, z niewielką ilością chwil jak przed laty.

Miłość, która nie jest pielęgnowana – umiera.

Zachęcamy do działania! 

Zawsze jest bardzo ważne, w jaki sposób zwracacie się do siebie, jak często się do siebie uśmiechacie i jak często kierujecie w swoją stronę wyrzuty i krytykę. Jak zaczynacie każdy nowy dzień? Od pocałunków, czułych gestów i przytulenia czy od szybkiej gonitwy, aby się wyrobić z obowiązkami o poranku? Czy dalej wyglądacie jak szczęśliwa i zakochana para, czy może bliżej Wam do współlokatorów, którzy od czasu do czasu zjedzą ze sobą obiad?

Randka Męża i Żony
Randka Męża i Żony

CZAS NA RANDKĘ MĘŻA I ŻONY

Mamy dla Was niezwykłą propozycję – wybierzcie się na randkę! Pomyślcie w jakim miejscu chcecie się spotkać, aby ożywić swoje wzajemne uczucia. Nie musi to być nic ekskluzywnego, chociaż decyzja wyboru miejsca należy tylko i wyłącznie do Was. 

Na co warto zwrócić uwagę?

  • Warto pamiętać, że randka jest dla męża i żony – nie warto łączyć jej z innym spotkaniem towarzyskim w większym gronie osób. Warto zorganizować spotkanie tylko we dwoje. 
  • Randka powinna odbyć się w takim miejscu, gdzie zarówno mąż jak i żona będą czuli się dobrze i gdzie będą mogli ze sobą porozmawiać.
  • Nie jest wskazane, aby randka odbywała się w kinie lub na przedstawieniu teatralnym (itp.), ponieważ wtedy nie będzie możliwości rozmawiania ze sobą. 
  • Na randkę można ubrać się odświętnie, aby zarówno mąż jak i żona poczuli się dla siebie ważni. Można też pomyśleć o drobnym upominku dla drugiej połówki. 

Randka zaczyna się w godzinach popołudniowych od połączenia  na zoomie, dlatego warto zwrócić uwagę, aby miejsce, w którym będzie odbywała się randka – miało zasięg.

Rozpoczęcie randki na zoomie jest ważnym elementem, ponieważ wprowadza męża i żonę w nastrój wieczoru, a także jest to czas na przedstawienie tematu randki i pytań do rozmowy. 

Połączenie na zoomie będzie trwało tylko kilka minut, a następnie mąż i żona zostają sami, aby kontynuować swoją randkę w atmosferze prywatności. 

Być może warto wziąć ze sobą małe słuchawki, które mogą się przydać przez pierwsze kilka minut w czasie połączenia zoom.

Jeśli podejmiecie decyzję o uczestnictwie w randce – prosimy o wypełnienie zgłoszenia zamieszczonego poniżej.

Małżeństwa, które będą chciały skorzystać z 2-godzinnej, bezpłatnej opieki nad dziećmi (3-11 lat), w godzinach trwania randki małżeńskiej, proszone są o wypełnienie zgłoszenia zamieszczonego poniżej. Liczba miejsc jest ograniczona więc po otrzymaniu zgłoszenia będziemy potwierdzać,  jeżeli jest miejsce dla twojego dziecka.