Skip to content

zajęcia dla dzieci w wieku 2-4 latka przyjmujemy zapisy - zapraszamy

Drogi Rodzicu: Porozmawiajmy o emocjach. Wiedza o emocjach jest szczególnie ważna w życiu każdego człowieka, a także w życiu rodziców, którzy chcą wychować człowieka stabilnego i odpowiedzialnego za swoje emocje.

Gdy rozejrzymy się w naszym otoczeniu, z pewnością zauważymy dzieci sfrustrowane, zalęknione, zmartwione, pełne złości i przeciążone napływającymi do nich bodźcami, szkołą czy kontaktem z rówieśnikami. Wiele z tych dzieci nie lubi swojego lęku, ani swojej złości czy frustracji. Często jednak te dzieci nie wiedzą, co mogą w trudnej sytuacji zrobić, jak rozładować swoje emocje. Gdy szukają pomocy u dorosłych, często słyszą: “Przestań sie tak zachowywać”, “Jesteś dzisiaj niegrzeczny, za karę nie będziesz oglądać telewizji”, albo “Nie złość się tak, bo dziewczynki nie powinny się tak złościć”. Jak więc radzić sobie z nagromadzonym stresem i frustracją?

Jednym z rozwiązań, jakie chcemy zaproponować, jest kolejna edycja zajęć dla dzieci, na których dziecko pozna sposoby – co robić, aby nagromadzone w środku emocje nie wybuchały w postaci płaczu, krzyku, buntu i rzucania przedmiotami. Zajęcia mają pomóc emocjom wyjść na zewnątrz w sposób bardziej łagodny i akceptowany przez otoczenie.

Emocje Dziecka – 2-4 latka

Zajęcia o Emocjach dla dzieci w wieku 2 – 4 latka, to cykl 4 spotkań, które rozpoczną się pod koniec kwietnia 2018r. Zajęcia odbywają się w formie zabawy i mają za zadanie  wprowadzenie małego dziecka w świat emocji oraz pomóc w znalezieniu praktycznych sposobów na rozładowanie emocji.

Dokładne terminy zajęć będą ustalone w chwili, gdy zostanie utworzona grupa. Czas trwania jednego spotkania to 1,5 godziny.  W zajęciach dzieci uczestniczą samodzielnie (bez rodziców).

Koszt Zajęć

  • ZNIŻKOWY – $65 za cały cykl spotkań (gdy zajęcia będą opłacone do 5 kwietnia 2018r)

  • REGULARNY –  $95 za cały cykl spotkań (gdy zajęcia będą opłacone w dniu 6 kwietnia 2018r /lub później/)