Skip to content

RODZINNY WYJAZD Z WARSZTATAMI O EMOCJACH

Termin wyjazdu został zmieniony z powodu pandemii koronawirusa.

Aktualny termin wyjazdu:
9-11 lipca 2020r.

Wyobraź sobie czas, kiedy oprócz czasu spędzonego ze swoją rodziną na łonie natury, możesz poznać inne rodziny, które mają dzieci w podobnym wieku i  wyznają podobne wartości dotyczące wychowania dzieci. Oprócz tego miałbyś możliwość uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach dla rodziców o tematyce emocji dziecięcych. Po warsztatach mógłbyś skorzystać z konsultacji  na temat praktycznych aspektów zastosowania wiedzy w konkretnych sytuacjach. Również podczas ogniska, byłby czas na rozmowy o dziecięcych emocjach oraz rodzicielskich trudnościach. Jeśli podoba Ci się pomysł takiego wyjazdu – to przeczytaj szczegóły poniżej.

DLA KOGO?

Na wyjazd zapraszamy rodziny wraz z dziećmi.  Nie ma ograniczeń wiekowych. Zapraszamy każdą zainteresowaną rodzinę (pierwszeństwo mają rodziny po odbytych warsztatach o tematyce emocji dziecięcych).  Zapraszamy rodziny, które chcą odpocząć z dala od cywilizacji i zająć się umacnianiem więzi rodzinnych.

KIEDY?

Wyjazd odbędzie się w Memorial Weekend – zaczynamy w czwartek po południu, 9 lipca 2020r. a kończymy w niedzielę, 12 lipca  2020r. Można swój pobyt rozpocząć wcześniej lub zakończyć później (rezerwacja indywidualna), jednak oferowane bezpłatne warsztaty odbędą się w wyznaczonych terminach (dwukrotnie) – w piątek i w sobotę (10 i 11 lipca).

GDZIE?

Wyjazd Rodzinny odbędzie się w Watkins Glen State Park, w stanie Nowy Jork. Każda rodzina jest odpowiedzialna za znalezienie zakwaterowania we własnym zakresie. Zapewniamy pomoc przy rezerwacji kempingu, natomiast rezerwację hotelu (motelu) każda rodzina dokonuje indywidualnie. Warsztaty dla rodziców, będą się odbywać na kempingu Watkins Glen State Park. Rodziny mogą sobie również zarezerwować kemping lub hotel w innym miejscu i dojeżdżać na czas warsztatów i wieczornego ogniska.

JAK?

Koszt wyjazdu – czyli wyżywienie i opłatę hotelu (lub miejsca na kempingu) każda rodzina pokrywa we własnym zakresie. Zapewniamy bezpłatne warsztaty oraz wspólne wycieczki (dopasowane do młodszych i starszych). Każda rodzina może również zorganizować sobie czas wraz z wycieczkami we własnym zakresie.

Rodziny chętne do jedzenia posiłków przy wspólnym stole – zapraszamy wraz ze swoimi produktami. Zapewniamy stół z zadaszeniem.

*** nie zapewniamy grupowej opieki dla dzieci podczas warsztatów

PROGRAM

Czwartek,  9 lipca 2020r.

6pm – Rodzinne ognisko (dla chętnych)

Piątek, 10 lipca 2020r.

10am do 11:30am- Bezpłatne warsztaty dla rodziców

2pm- Wycieczka dla chętnych

6pm – Rodzinne ognisko

Sobota, 11 lipca 2020r.

10am do 11:30am- Bezpłatne warsztaty dla rodziców

2pm- Wycieczka dla chętnych

6pm – Rodzinne ognisko

Niedziela, 12 lipca 2020r.

9am – Śniadanie (ze wspólnych produktów) i zakończenie wspólnego wyjazdu

KONTAKT i ZAPISY

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat wyjazdu – wyślij e-mail na adres: akademia@dakasta.com

Widoki na wycieczce w Watkins Glen State Park